Premiera Hotel Kuala Lumpur

Menara Mara, 232 Jalan Tuanku Abdul Rahman, 50100 Kuala Lumpur, Malezja

  • Do 2 osób
  • Do 30 m²
  • Sypialnie: 1

Premiera Hotel Kuala Lumpur znajduje się 1,38 km od centrum. Średnia ocena gości to 8,2/10 (504 opinie). Obiekt oferuje m.in. centrum fitness, klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi.

Oferujący widok na miasto oraz restaurację, 4-gwiazdkowy hotel Premiera Hotel Kuala Lumpur znajduje się w Kuala Lumpur, zaledwie 5 minut spacerem od Maju Junction Mall i Campbell Complex. Hotel dysponuje 62 pokojami zapewniającymi komfort i wygodę.

Położony tuż przy centrum handlowym Sogo Shopping Mall, hotel jest również oddalony o 15 minut spacerem od Dataran Merdeka. Międzynarodowe lotnisko w Kuala Lumpur znajduje się w odległości około 50 minut jazdy samochodem, co zapewnia gościom wygodne połączenia transportowe.

Pokoje dla niepalących w Premiera Hotel wyposażone są w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi oraz sejf osobisty. Każdy pokój posiada sprzęt do prasowania wraz z deską do prasowania, czajnik elektryczny z zestawem do parzenia herbaty i kawy oraz szafę. Prywatne łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów, bezpłatne kosmetyki (mydło do ciała i szampon), prysznic, bidet, toaletę oraz ręczniki.

Goście mogą korzystać z różnych udogodnień takich jak bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz parking na miejscu. Obsługa recepcji obejmuje przechowalnię bagażu i całodobową pomoc konsjerża. Do dodatkowych usług należą codzienne sprzątanie pokoi, pralnia - zarówno pranie chemiczne jak i usługi prasowania - a także dostęp do sal konferencyjnych. Centrum fitness umożliwia aktywności wellness, a oferta gastronomiczna obejmuje restaurację na miejscu oraz obsługę room service.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~273 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby30 m²prywatna łazienka

Premiera Hotel Kuala Lumpur - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • sprzątanie codzienne
  • siłownia
  • recepcja czynna całą dobę
  • serwis pokojowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Od 1 stycznia 2023 r. obcokrajowców obowiązuje podatek turystyczny w wysokości 10 RM za pokój za noc.

Podatek nie jest wliczony w cenę i należy go opłacić przy zameldowaniu.

Osoby z ważnym dowodem osobistym Malezji lub kartą MY PR są zwolnione z tej opłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Premiera Hotel Kuala Lumpur”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Premiera Hotel Kuala Lumpur” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Premiera Hotel Kuala Lumpur”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Premiera Hotel Kuala Lumpur ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Premiera Hotel Kuala Lumpur?

Obiekt znajduje się w miejscowości Kuala Lumpur.

Premiera Hotel Kuala Lumpur na mapie: Kuala Lumpur

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Premiera Hotel Kuala Lumpur

Średnia ocena z 504 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Fadhillah 03 - 2026
7/10

Wrócimy do Primera w przyszłym roku, choć kwestia pokoju wymaga poprawy. Położenie było znakomite, natomiast sam pokój nas nie zadowolił, ponieważ musieliśmy przenieść się do innego z powodu trzykrotnego wyłączania się prądu. Śniadanie było lepsze niż podczas poprzedniej wizyty, więc widać tu postęp.

ℹ) Opinie gości Premiera Hotel Kuala Lumpur nie stanowią oceny serwisu sleephotelskualalumpur.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10