Dorsett Hartamas Kuala Lumpur

Hotel

Kuala Lumpur, MalajsieD-G-08 Plaza Damas, No. 63 Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, 50480

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 040 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 55 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 040 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Dorsett Hartamas Kuala Lumpur v lokalitě Kuala Lumpur nabízí restauraci. Venkovní bazén je otevřený po celý rok. Na místě najdete fitness centrum. V budově je výtah.

K dispozici jsou pokoje, apartmány a apartmá o ploše od 20 do 55 m². Vybavení zahrnuje fén a vlastní koupelnu. Dále mají všechny televizi, trezor a klimatizaci.

Ubytování je od místa „National Palace“ vzdálené 830 m.

V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi a recepce otevřená nepřetržitě. Ubytování nabízí úschovu zavazadel. Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

National Science Centre1,9 km vzdušnou čarou
Publika Shopping Gallery2 km
Mont Kiara2,1 km
Botanical Garden3,7 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Superior Room (No windows)320 m²2 × Samostatná postel
Pokoj Dorsett328 m²-
Apartmá Deluxe341 m²2 × Samostatná postel
Apartmá Dorsett346 m²Manželská postel
Apartmá Executive355 m²Manželská postel
Zobrazit další (3)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Apartmá246 m²Manželská postel
Rodinné studio441 m²Samostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Dvoulůžkový pokoj Superior Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi220 m²-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v hotelu Dorsett Hartamas Kuala Lumpur podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Superior Room (No windows)

▾

Pokoj Dorsett

▾

Apartmá Deluxe

▾

Apartmá Dorsett

▾

Apartmá Executive

▾

Apartmá

▾

Rodinné studio

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

▾

Dorsett Hartamas Kuala Lumpur - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Denní úklid
  • Fitness centrum

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 12 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Od 1.

1.

2023 platí pro cizince turistická daň 10 RM za pokoj a noc.

Tato daň není v ceně a hradí se při příjezdu.

Osoby s platným malajským průkazem totožnosti (nebo MY PR) jsou osvobozeny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • malajština
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Segambut“ od ubytování „Dorsett Hartamas Kuala Lumpur“?

Železniční stanice „Segambut“ se nachází 2,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Sultan Abdul Aziz Shah Airport“ od ubytování „Dorsett Hartamas Kuala Lumpur“?

Sultan Abdul Aziz Shah Airport se nachází 12 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 292 recenzí hostů je 8,1/10 . Přečtěte si recenze hotelu Dorsett Hartamas Kuala Lumpur nebo přidejte vlastní.

Nurin09 - 2026
9/10
★★★★★

Bylo to dobré. Hotel má mimořádně výhodnou polohu, jen kousek pěšky od nákupního centra Hartamas, rušných food courtů a místních trhů.

ℹ) Recenze Dorsett Hartamas Kuala Lumpur nevyjadřují stanovisko sleephotelskualalumpur.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dorsett Hartamas Kuala Lumpur - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 5★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 040 Kč
Typická cena
~2 609 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování 5★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 5★ nebo obdobné úrovně: 81

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 040 Kč
Typická cena
~2 993 Kč

Toto ubytování je o 65 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 5★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s restaurací: 42

Za podobnou cenu

~884 Kč – ~1 196 Kč

  • Porovnaná ubytování 85
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 33
  • S bazénem 66
  • Se snídaní 0

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Ceylonz Suites By ANA MALAYSIA

9,5/10 ~930 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.