Cozy Hotel@ KL Sentral

Hotel

Kuala Lumpur, MalajsieNo.27 Jalan Thambipillay off Jalan Tun Sambanthan,Brickfields KL Sentral Monorail Station 50470 Kuala Lumpur, Malaysia.

Orientační cena za noc pro 2 osoby~575 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~575 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V ubytování Cozy Hotel@ KL Sentral v lokalitě Kuala Lumpur najdete restauraci, fitness centrum, zahradu a terasu.

K dispozici jsou pokoje o ploše od 1 do 2 m². Vybavení zahrnuje fén a vlastní koupelnu. Dále mají všechny televizi, trezor a rychlovarnou konvici. Nabízejí také kávovar a lednici. Část z nich nabízí i klimatizaci. V některých pokojích máte výhled na město.

„Urban Community Forest Bukit Persekutuan“ leží 1,4 km od ubytování. Ubytování a místo „National Museum“ dělí 700 m.

Připojení k Wi-Fi je zdarma a recepce funguje 24 hodin denně. Cozy Hotel@ KL Sentral nabízí letištní transfer za příplatek. Zavazadla lze nechat v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Islamic Arts Museum Malaysia1,2 km vzdušnou čarou
Muzeum1,9 km
Thean Hou Temple2,4 km
Mid Valley Megamall3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKlimatizace
Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen31 m²Manželská postelAno
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi21 m²2 × Samostatná postel-
Třílůžkový pokoj Deluxe41 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)-
Rodinný pokoj Deluxe52 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)-
Rodinný pokoj s balkonem52 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte pokoje v ubytování Cozy Hotel@ KL Sentral. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen

▾

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

▾

Třílůžkový pokoj Deluxe

▾

Rodinný pokoj Deluxe

▾

Rodinný pokoj s balkonem

▾

Cozy Hotel@ KL Sentral - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Od 1.

1.

2023 platí pro cizince turistická daň 10 RM za pokoj a noc.

Tato daň není v ceně a hradí se při příjezdu.

Osoby s platným malajským průkazem totožnosti (nebo MY PR) jsou osvobozeny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • malajština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Tun Sambanthan“ od ubytování „Cozy Hotel@ KL Sentral“?

Železniční stanice „Tun Sambanthan“ se nachází 410 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Sultan Abdul Aziz Shah Airport“ od ubytování „Cozy Hotel@ KL Sentral“?

Sultan Abdul Aziz Shah Airport se nachází 14,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 337 recenzí hostů je 8,3/10 . Přečtěte si recenze hotelu Cozy Hotel@ KL Sentral nebo přidejte vlastní.

Ming07 - 2026
8/10
★★★★☆

Blízkost nádraží byla výborná, protože KL Sentral se nachází doslova za rohem. U snídaně jsme byli spíš spokojeni, a i když náš pokoj neměl okno, byl čistý, což nám stačilo. Na jednu noc před odjezdem vlakem jsme potřebovali hlavně místo na přespání.

ℹ) Recenze Cozy Hotel@ KL Sentral nevyjadřují stanovisko sleephotelskualalumpur.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cozy Hotel@ KL Sentral - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~575 Kč
Typická cena
~986 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 332

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~575 Kč
Typická cena
~1 081 Kč

Toto ubytování je o 47 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s letištním transferem: 26

Za podobnou cenu

~489 Kč – ~661 Kč

  • Porovnaná ubytování 67
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 5
  • S bazénem 8
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Travelogue Guest House

8,6/10 ~643 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.